Witamy serdecznie ,

Naszym głównym założeniem współpracy z Państwa przedsiębiorstwem jest wychodzenie na przeciw Waszym potrzebą! Głównym argumentem jaki może skłonić Was do zastanowienia się nad  Naszą ofertą jest fakt, że jako przedsiębiorstwo zatrudniające w przyszłości bezwzględną ilość pracowników ( od 1 do 10 0 . . . osób ) nie jesteście Państwo skazani na ponoszenie kosztów związanych z zakupem oraz licencjonowaniem programów kadrowo-płacowych!!!

Ten program dostarczamy Wam MY, jako główny dostawca usług kadrowo – płacowych! Sam fakt odciążenia Was od strony opłat związanych z licencją wart jest zainteresowania chociażby tylko KRÓTKĄ ANALIZĄ KOSZTÓW STAŁYCH, jaką jesteście obligatoryjnie zobowiązani ponosić jako przedsiębiorstwo …

Zdalny dostęp do aplikacji to usługa oferująca możliwości pracy na programach za pomocą łączy internetowych. Obecnie, aby miedź możliwość pracy, wystarczy najprostszy dostęp do Internetu i dowolny komputer. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujecie funkcjonalność, która dotychczas była dostępna tylko dla dużych firm i instytucji. Dzięki Nam możecie mieć dostęp do oprogramowania w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia w domu, u klienta, w terenie. Na komputerze nie ma potrzeby instalowania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania, wystarczy uruchomić podłączenie pulpitu zdalnego i zalogować się do systemu. W ten sposób będziecie mieli możliwość korzystania z oprogramowania tak, jakby fizycznie było zainstalowane na Waszym komputerze.

Nie ponosicie wydatków na instalację, aktualizację i usługi informatyków. Nie musicie też pamiętać o ciągłych koniecznych płatnych aktualizacjach do zmieniających się przepisów. Za całość funkcjonowania systemu, pomoc techniczną oraz merytoryczną są odpowiedzialni pracownicy Naszej firmy. Otrzymujemy doskonałe narzędzie pracy, dzięki któremu będziemy wiedzieli więcej, szybciej i zyskamy przewagę nad konkurencją.